Szanowni Państwo,

Jednym z największych prawideł młodości jest poznanie tego co nowe, zdobywanie nowych doświadczeń, aby te mogły zaowocować i pomóc młodemu człowiekowi w jego dorosłym życiu. Zapraszając do podjęcia nauki w naszej szkole podkreślam, że przyszłość ambitnego młodego człowieka rozstrzyga się w okresie jego edukacji.

Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne "Fama" wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku pracy, starając się przy tym o zapewnienie słuchaczom kompleksowej wiedzy z różnych dziedzin życia, prowadzi Policealne Studium Zawodowe, które kształci w zawodach: Technik administracji, Technik rachunkowości, Technik usług kosmetycznych, Opiekun w domu pomocy społecznej, Opiekunka środowiskowa, Asystent osoby niepełnosprawnej i inne.

Ponadto jedną z form działalności jest organizowanie kursów z zakresu nauk ekonomicznych, prawa, marketingu, reklamy, zarządzania oraz psychologii stosowanej.

Zapraszając do rozpoczęcia nauki w Studium, gwarantujemy Państwu doświadczony zespół dydaktyczny. Dając wiedzę i umiejętności jej praktycznego stosowania, szkoła nie zapomina o rekreacji swoich słuchaczy, tak niezbędnej podczas intensywnego nauczania. Proponujemy zajęcia sportowe na sali gimnastycznej i basenie oraz intelektualne- zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, zgodnie z zainteresowaniami.

Życzę Państwu, aby wybór kierunku i nauka w Studium "Fama" były zgodne z Państwa predyspozycjami i zaowocowały w przyszłej karierze zawodowej.

Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne "Fama" Sp.z.o.o.
Ewa Jolanta Nowakowska